Kariyer Faaliyetleri

[tlt_nivo_slider category="sample-category-4" image_type="image-990-300"]

 
[tlt_layout layout=”50×50″]
[tlt_layout_column]Staj Ofisi
Öğrenci üyelerimizin mesleki gelişimlerinde önemli bir yeri olan zorunlu endüstri stajlarını gerçekleştirebilmeleri ve verimli bir şekilde çalışabilecekleri, alanlarına uygun kurum bulabilmeleri için bu çalışma başlatılmıştır. Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz ‘Staj Ofisi’ programımız ile yıllık 100 öğrenci üyemizin staj çalışmalarına yardımcı oluyoruz. Aldığımız sektörel destekler ile kalifiyeli mühendis adaylarının yetiştirilmesine ve ülkemizin bu alanda bir adım daha ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

Kariyer Ofisi
Kariyer Ofisi çalışmaları ile özel sektmr ve dernek üyeleri arasında bağlantı oluşturulması hedeflenmektedir. Bu kapsamda raylı sistemler sektöründeki kurum ve kuruluşlarla iletişim köprüleri oluşturarak, istihdam çalışmaları başlatılacaktır. Bu çalışmalara paralel olarak dernek üyelerimizin özgeçmişleri toplanarak bir havuz oluşturulacaktır. Sektörün ihtiyaçları belirlenerek bu çalışma kapsamında mezun ve son sınıf dernek üyelerimizin mühendis ve stajyer mühendis olarak çalışma imkânları desteklenecektir.
[/tlt_layout_column]
[tlt_layout_column]Kariyerin Rayında
Karabük Üniversitesinde Nisan 2016’de 2 gün süreyle olan bu etkinlikte 6 farklı konuk ağırladık.
Ağırlayacağımız konuklarımız raylı sistemler alanında sektörün nabzını tutan, teknik açıdan kendini kanıtlamış kişiler olmak ile birlikte sosyal ve kişisel gelişim alanlarından da uzman kişiler olacaktır.

Kariyer Konağı
Raylı Sistemler Derneği ile Raylı Sistemler Kulübü iş birliğinde 12 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen ‘Kariyer Konağı’ etkinliğinin ilk konuğu TOBB Mobilya Meclisi ve Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan oldu.[/tlt_layout_column]
[/tlt_layout]

Gerçekleştirilmiş Çalışmalar

[tlt_layout layout=”50×50″]
[tlt_layout_column]
Staj Ofisi

  • I. Staj Ofisi-2014
  • II. Staj Ofisi-2015
  • III. Staj Ofisi-2016
  • IV. Staj Ofisi-2017

[/tlt_layout_column]
[tlt_layout_column]
Kariyer Ofisi 2016-halen
Kariyerin Rayında 2016
Kariyer Konağı 2016
[/tlt_layout_column]
[/tlt_layout]