Raylı Sistemler Derneği, Bahçeşehir Koleji’nde Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinliğindeydi.
![Raylı Sistemler Derneği, Bahçeşehir Koleji’nde Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinliğindeydi.](https://rsd.org.tr/wp-content/themes/atlas/images/noimage.png)
Raylı Sistemler Derneği Sosyal Gelişim Kurulu Üyelerinden Metehan Helvacıoğlu ve İbrahim Eser Yücetaş Bahçeşehir Koleji’nde Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinliğe katıldılar. Bugün diğer tüm günlere bir mesaj taşımaktadır; bizler birlikte oldukça, yapacaklarımız asla sınırlı değildir.